Nieuws

Stijl en gemak komen samen in Shamir PhotoGlamour™ with Transitions®

Voor Anouk van Malenstijn, eigenaresse van Anouk Optiek in Voorthuizen, is een bril veel meer dan alleen een hulpmiddel om scherp te zien. Een bril maakt deel uit van iemands persoonlijke stijl en wordt steeds vaker gezien als een modeaccessoire. Juist daarom is zij enthousiast over Shamir PhotoGlamour™ with Transitions®, een glas dat mode, comfort en slimme technologie naadloos combineert.

Volgens Anouk sluit het glas perfect aan bij de moderne consument, die steeds meer waarde hecht aan gemak. “Klanten willen tegenwoordig niet meer kiezen tussen praktisch en mooi”, vertelt Anouk. “Ze verwachten dat een bril comfortabel is, goed zicht biedt én past bij hun uitstraling. Met Shamir PhotoGlamour™ with Transitions® komen al die wensen samen.”

De glazen zijn binnen helder en comfortabel en kleuren buiten automatisch mee wanneer de lichtintensiteit toeneemt. Daardoor hoeven brildragers niet steeds te wisselen tussen een gewone bril en een zonnebril. “Mensen stappen naar buiten en de glazen passen zich vanzelf aan. Dat maakt het leven net een stukje makkelijker.”

Modieuze uitstraling

Wat Shamir PhotoGlamour™ with Transitions® volgens haar extra bijzonder maakt, is de modieuze uitstraling. De glazen zijn verkrijgbaar in Uni- en Degrade-kleuren, met een licht tintniveau van 25 procent of een intensere tint van 50 procent. Anouk: “Klanten zijn veel bewuster bezig met hun look. Een bril is een verlengstuk van hun persoonlijkheid. Met de verschillende kleur- en tintmogelijkheden kun je echt een unieke en persoonlijke bril samenstellen.”

In de winkel merkt Anouk dat consumenten vaak verrast zijn door de eigentijdse uitstraling van de glazen. Veel mensen hebben nog een verouderd beeld van meekleurende brillenglazen, maar ontdekken al snel dat de nieuwste generatie een stijlvolle uitstraling heeft. “Wanneer klanten de Uni- of Degrade-kleuren zien, begrijpen ze direct dat meekleurende glazen tegenwoordig ook een modekeuze zijn.”

Totaaloplossing

Voor Anouk is Shamir PhotoGlamour™ with Transitions® daarom een uitstekende keuze voor iedereen die actief onderweg is en tegelijkertijd waarde hecht aan stijl. “De consument van vandaag verwacht een totaaloplossing. Comfort, bescherming, gemak en een mooie uitstraling moeten hand in hand gaan. Shamir PhotoGlamour™ with Transitions® laat zien dat dat mogelijk is.”

Voor Anouk Optiek is dat precies waar moderne oogzorg om draait: innovatieve oplossingen die niet alleen bijdragen aan beter zicht, maar ook aan zelfvertrouwen en persoonlijke stijl. “Een bril draag je elke dag. Dan is het fijn als je weet dat je er niet alleen goed mee ziet, maar je er ook goed mee uitziet”, aldus Anouk.

Voor meer informatie:
shamir.nl
info@shamir.nl
0320 21 83 48

Deze advertorial is eerder verschenen in Oculus 6, 2026

Laatste nieuws

Bekijk alles