Nieuwe collega gezocht!

Sta jij graag in contact met mensen en ga jij lastige vragen niet uit de weg? Maak dan het verschil voor onze leden en ga aan de slag als medewerker Ondernemersservice!

Ken je toevallig dat opvallende gebouw op die aluminium palen aan de Rondweg in Houten? Het is sinds 2015 de inspirerende werkplek van de Nederlandse Unie Van Optiekbedrijven (NUVO). Met ons kleine team doen wij ons best voor de belangen van onze leden: optiekondernemers in Nederland. Naast de afdeling Ondernemersservice, informeren we ze via NUVO Nieuwsbrieven, sociale media en de Oculus: hét vakblad voor optiekondernemers!

Functie

Als medewerker Ondernemersservice ben jij hét aanspreekpunt voor onze leden, de ondernemers. Je beantwoordt allerlei uiteenlopende vragen en bent altijd op de hoogte van de laatste ins en outs in de optiekbranche. Doordat je nauw in contact staat met de ondernemers weet je wat er leeft en kun je hier goed op inspelen. Deze input speel je ook door naar de collega’s van de afdeling Communicatie voor de website, nieuwsbrief en Oculus.

Dit ga je doen:

 • Je onderhoudt contact met leden via verschillende kanalen zoals mail, telefoon en verwerkt het contact in ons CRM-systeem. Je ontmoet de leden ook live tijdens ledenbezoeken, op beurzen of andere evenementen
 • Je informeert niet-leden over het NUVO lidmaatschap
 • Je onderhoudt contact met belangrijke partners in de optiekbranche zoals scholen en andere deskundigen
 • Je draagt bij aan het organiseren en plannen van onze Academie. Bij de NUVO Academie bieden wij bij- en nascholing aan voor optiekprofessionals
 • Je draagt bij aan het up-to-date houden van de website, nieuwsbrief en Oculus

Dit ben jij:

 • Mbo-4 werk- en denkniveau
 • Je vindt het leuk om in contact te staan met mensen en krijgt hier energie van, maar een administratieve klus ga je ook niet uit de weg
 • Spontaniteit is je tweede natuur
 • Je werkt graag zelfstandig, maar vindt het ook leuk om samen te werken
 • Je gaat nauwkeurig en georganiseerd te werk
 • Kennis van de optiek is mooi meegenomen, maar niet per se nodig. We praten je graag bij!

Dit kun je verwachten:

 • Je werkt 32 uur per week, met woensdag als vrije dag
 • Op vrijdag heb je de mogelijkheid om thuis te werken
 • Je werkt samen in een klein, maar hecht team
 • Een afwisselende functie waar je genoeg ruimte hebt voor eigen inbreng en ideeën
 • Een werkgever met een langdurige historie in de optiek (sinds 1948)
 • Opleidingsmogelijkheden
 • €2700 o.b.v. 38 uur

Solliciteren?

Heb je vragen? Neem dan contact op met Sandra Pos – van der Vliet (medewerker Ondernemersservice & Communicatie) via 088 077 1100. Wil je meteen reageren? Stuur je cv en motivatie uiterlijk 9 oktober naar info@nuvo.nl op vermelding van de vacature medewerker Ondernemersservice en wie weet spreken we jou snel!