ALV 2026

ALV 2026

Wil jij als lid invloed uitoefenen op je brancheorganisatie? Kom naar de Algemene Ledenvergadering NUVO 2026

Op maandag 16 november vindt de jaarlijkse Algemene Leden Vergadering van de NUVO plaats. Wil jij als lid invloed uitoefenen op je brancheorganisatie? Dan is dit je kans. Ook kiezen de leden dit jaar nieuwe bestuursleden, dus je stem is extra belangrijk!

Praat mee tijdens de Algemene Ledenvergadering

Tijdens de ALV praten we je bij over wat er binnen NUVO en de optiekbranche speelt. We bespreken onder andere de ontwikkelingen binnen de vereniging, de plannen en prioriteiten voor de komende periode, financiële en bestuurlijke zaken en actuele onderwerpen uit de branche. Natuurlijk is er ook ruimte voor vragen en inbreng van leden.

Bijzondere gastspreker

Dit jaar zal de ALV in de middag plaatsvinden vanaf 15:00 uur. Daarnaast zal er een bijzondere gast aanwezig zijn namelijk: Luitenant-Generaal Mart de Kruif. De voormalig Commandant Landstrijdkrachten is tegenwoordig regelmatig op televisie te zien als militair en geopolitiek duider en bekend van de podcast Veldheren. In 2023 werd hij uitgeroepen tot De Spreker van het Jaar. Tijdens de ALV neemt hij ons mee in zijn kijk op leiderschap, samenwerking en de wereld om ons heen.

Meld je aan via onderstaand formulier.

Hier vind je de agenda en vergaderstukken: ALV Agenda – NUVO

Inschrijfformulier